Prosty Praktyczny Program na zdrowie, czyli 90 dni do zmiany nawyków.

 Nie można być ciągle na fali, trzeba być falą.”  

Prosty Praktyczny Program na zdrowie, czyli 90 dni do zmiany nawyków. 

  

W ciągu pierwszych 90 dni od rozpoczęcia wspaniałej, zielonej przygody z sokiem z trawy i chlorellą, wspólnie usuniemy stare programy prowadzące do choroby, a wgramy nowy program na zdrową wersję Ciebie!  

Jak wygląda program? 

W ciągu najbliższych 90 dni będziemy z Tobą każdego dnia, motywując Cię i wspierając w wytrwaniu na zielonej drodze. 

  

Nasz prosty praktyczny program podzielony jest na trzy części i obejmuje trzy miesiące. 

Miesiąc
Pierwszy

Codziennie będziemy towarzyszyć Ci w spożywaniu zielonej żywności i kontaktować się z Tobą rano i wieczorem przypominając Ci o zielonym nawyku – czystym pożywieniu! 

  

 

Wprowadzenie zielonej żywności do codziennej diety pozwoli oczyścić i odżywić Twój organizm oraz stopniowo przywrócić równowagę kwasowo-zasadową. Dzięki temu będziesz mieć więcej energii do działania, lepsze samopoczucie oraz coraz mniejszą ochotę na niezdrowe produkty, co pozwoli naturalnie wprowadzić kolejne korzystne dla Ciebie zmiany. 

Miesiąc
Drugi

Do czystego pożywienia dołożymy także ruch i tutaj będziemy motywować Cię do kilku minut na szybkim spacerze, bieganiu, jeździe na rowerze albo tańcu lub innej Twojej ulubionej aktywności ruchowej. 

Będziemy razem z Tobą rano i wieczorem. 

  

Wykorzystując siłę, jaką udało się wygenerować wprowadzonymi zmianami w pierwszym miesiącu dodamy kolejną dźwignię jaką jest ruch. Już kilkanaście minut dziennie spędzone na ulubionej aktywności ruchowej podnosi poziom hormonów szczęścia, poprawia nasze zdrowie i zwiększa poczucie sprawczości. 

Miesiąc
Trzeci

Oprócz zielonej żywności oraz codziennego ruchu będziemy motywować Cię do zmiany myślenia oraz zmiany nawyków w mówieniu i kreowaniu rzeczywistości. 

“To czego słuchasz lub co czytasz i na czym koncentrujesz swoją uwagę, staje się z Tobą jednym… Staje się Twoją rzeczywistością.” 

W związku z tym będziesz dostawać od nas dobre afirmacje i zdania, które pomogą Ci zacząć dzień z wdzięcznością i otworzyć się na nowe piękne możliwości oraz skończyć dzień z wdzięcznością, za kolejny piękny czas, który mogliśmy doświadczyć. 

Nauczymy się przebaczać i wdrożymy w życie przytulanie samego siebie oraz wyznawanie miłości. 

Efekty?

Po tych 90 dniach zajdzie w Twoim życiu ogromna zmiana, nie tylko na poziomie zdrowia i Twojego ciała, ale także w umyśle i w sercu…❤ i staniesz się innym, jeszcze piękniejszym człowiekiem.

“Jeśli Twoja uwaga powróci do problemów, stajesz się z nimi jednym i one powiększają się i rosną, zabierając ci radość życia. Ale jeśli koncentrujesz się na dobrych wspomnieniach, na radosnych chwilach, lub na tym, co chciałbyś mieć, a nie czego nie chcesz, to zmaterializuje się tak szybko, że będziesz zaskoczony.” 

Inwestycja?

czystejedzenie@gmail.com

Pomożemy Ci  w zakupie oryginalnych Zielonek którymi ja żywię się od dawna. 

To prawdziwy certyfikowany sok z trawy jęczmiennej oraz chlorella. One zawsze dają dobre rezultaty i pomagają dojść do wymarzonego celu. 

Choć na drodze oczyszczania mogą dziać się różne cuda 😊 

“Cały świat zna różnicę, między destruktywnym i konstruktywnym działaniem. A więc pomyśl, co chcesz, żeby zrealizowało się w Twoim życiu?” 

Program został skonstruowany w taki sposób, żeby zmiany, które wprowadzamy były na tyle małe, żeby każdy mógł je wprowadzić, na tyle znaczące, żeby zauważalnie poprawiły jakość życia i na tyle stopniowe, żeby niepostrzeżenie zagościły w życiu na trwałe 🙂 

  

„Podtrzymywanie chorób jest gwarancją kontynuacji złych nawyków i odwrotnie. Podtrzymywanie złych nawyków jest gwarancją zapadania na choroby.”

  

A więc nie czekaj, już dzisiaj zacznij budować, cegiełka po cegiełce życie, jakiego pragniesz. 

Choć program ten wart jest 6000 zł, to Ty dostaniesz go gratis, do zielonej żywności funkcjonalnej, czyli soku z jęczmienia i Chlorelli.

Kupując nasze Zielonki na allegro lub w innym sklepie internetowym, dostaniesz tylko produkt. A u nas, w tym prostym programie zmiany nawyków dostaniesz opiekę, nasze zaangażowanie i nasz czas. 

Jak dołączyć do naszego programu? 

Jeśli chcesz przystąpić do naszego programu daj znać swojemu doradcy, pytając czy jest z Anna Mazurczyk Team. 

Jeśli nie masz swojego doradcy ani nie jesz naszych Zielonek możesz wybrać jednego z naszych partnerów doświadczonych w programie PPP:

Dorota i Andrzej Wrzos,
mail: zielono.nam@vp.pl     
Tel : 733 379 174, 734 494 920

***************************

Danuta Dąbek
tel.502-595-478
mail: jeczmienbio@gmail.com

***************************

Ilona Gorczyca
Tel. 603 084 109
mail: gorczycailona71@gmail.com

***************************

Bożena Gurzyńska Standarska
tel.: 600 262 144
mail: bozenagurzynska@gmail.com. 

************************

Agnieszka Mrugała
tel.: 60007807
mail: Agnes.zielonezycie@gmail.com 

************************

Agnieszka Salamon-Anielska
tel: 504 981 046
mail: aga.zielonki@gmail.com

************************

 

Jeśli jeszcze nie masz doradcy i nie masz naszych Zielonek w swojej szafce, to napisz do mnie na mail: 

czystejedzenie@gmail.com